EXPO XXI Warszawa
15 & 16 maja 2024

Inne kraje

Kliknij tutaj

Temat 2023: Zewnętrza

ARCHITECT@WORK

EKSKLUZYWNE WYDARZENIE BRANŻOWE DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ
z ponad 200 innowacyjnymi produktami, wybranymi przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz, zaprezentowane według unikalnego schematu.

INTERESUJĄCE CECHY
seminaria
inspirująca wystawa materiałów
sztuka

NETWORKING
w modnej, kreatywnej i salonowej atmosferze

DODATKOWO
nieodpłatny catering i napoje

Druga edycja ARCHITECT@WORK przerosła oczekiwania wszystkich - odwiedziło ją ponad 25% więcej gości niż w ubiegłym roku.

Społeczność architektów i projektantów licznie uczestniczyła w tegorocznym wydarzeniu, potwierdzając tym samym, że A@W Warsaw zdecydowanie zasłużyło na swoją pozycję na polskim rynku.

Reakcje wystawców były nad wyraz pozytywne i świadczą o tym, że wszyscy są chętni do ponownego udziału w naszej edycji 2024, która odbędzie się 15 i 16 maja w EXPO XXI.


Formuła targów okazała się bardzo trafiona. Stoiska w pigułce sprawiły, że Odwiedzający mieli szansę zajrzeć do każdego z nich, mieli energię na rozmowę, a nie tracili jej na pokonywanie kilometrów. Konkretna grupa docelowa sprawiła, że jako Wystawcy mieliśmy szansę zebrać konkretne leady. Obie strony wiedziały w jakim celu się spotykają. - MILKE


Organizacyjnie wydarzenie było przygotowane w 100%! Dostaliśmy również informacje od odwiedzających, którzy byli również bardzo zadowoleni. Postaramy się w przyszłym roku przygotować nowa innowacje i chętnie zameldujemy się. - CARO BETONELEMENTY


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu jako wystawcy lub odwiedzający, naprawdę doceniamy wasz entuzjazm i nie możemy się doczekać, aby powitać was ponownie.

Do zobaczenia wkrótce!

Czytaj więcej

Seminaria 2023

Wtorek, 30 maja 2023

13:00 Marcin Sadowski - JEMS Architekci

14:30 Marcin Sadowski - JEMS Architekci, Szymon Wojciechowski - APA Wojciechowski Architekci, Dorota Sibińska - Xystudio, Marcin Szczelina - Architecture Snob

16:00 Hanka Bajer & Paweł Sokół - BAJERSOKÓŁ team

Środa, 31 maja 2023

13:00 Dorota Sibińska, Filip Domaszczyński, Marta Nowosielska - Xystudio

14:30 Marta Sękulska-Wrońska - WXCA

16:00 Roland Stańczyk - RS Studio

Czytaj więcej

A@W Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego comiesięcznego newslettera!

>> Zasubskrybuj

Jesteś zainteresowany widocznością w naszym newsletterze?

>> Kliknij tutaj!

architect 
meets 
innovations

Join the conversation #ATWPL

Sponsorzy

Media 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z