Global Expo Warszawa
30 & 31 marca 2022

Aktualności

ARCHITECT@WORK to jak dotąd zdecydowanie najlepszy sposób, aby środowisko architektów i projektantów wnętrz dowiedziało się o nowinkach produktowych z dziedziny architektury i designu.

5 października 2021

Czym jest A@W?
To unikalna recepta na poznanie szerokiej gamy nowości produktowych prezentowanych przez wybranych, wysokiej klasy producentów i dystrybutorów!

Co to oznacza?
Oferujemy architektom i projektantom wnętrz unikalną platformę networkingową, której główną częścią jest wydarzenie organizowane z powodzeniem od 17 lat w całej Europie, Kanadzie i Turcji.
Odpowiadamy na potrzeby architektów, łącząc innowacje z inspiracjami i najnowszymi osiągnięciami w branży.

Dlaczego A@W jest tak wyjątkowe?
Wszystkie innowacje prezentowane podczas wydarzenia zostają uprzednio poddane wnikliwej ocenie przez panel oceniający, składający się z zespołu architektów i projektantów wnętrz, których celem jest rozpoznanie wyłącznie wartościowych produktów. Zależy nam na tym, aby odwiedzający mogli czerpać jak najwięcej korzyści z udziału w ARCHITECT@WORK. Rygorystyczna selekcja w połączeniu z wyjątkową atmosferą i możliwością nawiązania kontaktów to przepis na dobrze spędzone popołudnie.

Jak skontaktować się z A@W?
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak odwiedzić nas 30 lub 31 marca bądź chcesz zostać wystawcą podczas ARCHITECT@WORK Warsaw 2022?
W takim razie skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem poland@architectatwork.com.

Zostań częścią ARCHITECT@WORK i doświadcz tego unikatowego konceptu już wkrótce!

Czytaj więcej

A@W Warsaw – nowe terminy

29 marca 2021

Ze względu na obecną sytuację i obecne ograniczenia, zdecydowaliśmy się przesunąć pierwszą edycję ARCHITECT@WORK Warsaw na 30 & 31 marca 2022.

Jest to decyzja w najlepszym interesie naszego nowego projektu i z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych: wystawców, odwiedzających, partnerów wydarzenia, ...

Bardzo nam przykro, że nie możemy spotkać się z Państwem osobiście wcześniej, ale jesteśmy przekonani, że ta decyzja pozwoli nam powitać Państwa w najlepszych możliwych warunkach.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Jeśli macie Państwo praktyczne pytania, jesteście zainteresowani udziałem w ARCHITECT@WORK Warsaw 2022 lub chcielibyście zarezerwować artykuł w jednym z naszych miesięcznych newsletterów, prosimy o kontakt!

Można się z nami skontaktować pod adresem: poland@architectatwork.com.

Życzymy Państwu wszystkiego dobrego.
Trzymajcie się bezpiecznie,
Wasz zespół A@W

Czytaj więcej

Design & Plan

Pod oficjalnym patronatem Oddziału Warszawskiego SARP